Canlı Yayında Rıdvan Dilmen’den Fenerbahçe için gündemi sallayacak sözler

0
294
views
Fenerbahçe – Kasımpaşa maçı için Rıdvan Dilmen‘den flaş sözler! Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe-Kasımpaşa maçıyla ilgili olarak %100 Futbol’da açıklamalarda bulundu. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe – Kasımpaşa maçını yorumlarken dikkat çeken ifadeler kullandı. 

Rıdvan Dilmen, maçın ilk 45 dakikası bittiğinde “Futbolcuların isteklerinde sorun yok ama üretkenlikte problem var. İzlemeyenler için şöyle söyleyeyim “Bol hareket, yok bereket”… Koşuyorlar, pres yapıyorlar, ama erken davranıyorlar.” yorumunu yaptı.

Fenerbahçe’nin 11’ini değerlendiren Rıdvan Dilmen “Organizasyon yok. Bu takım belki de ilk kez bir arada oynuyor. Bu 11 ile 65-70’ten sonra temponun düşme ihtimali var” dedi.

Miroslav Stoch’un Kasımpaşa maçında sahaya çıkması hakkında konuşan Rıdvan Dilmen “Aatıf geçen hafta banko oynadı, bu hafta yok. Stoch 11’de. Kulüp bulsalar göndereceklerdi Stoch’u” diye konuştu.

RIDVAN DİLMEN’İN FENERBAHÇE İLE İLGİLİ MAÇ SONU AÇIKLAMALARI ŞÖYLE

14 HAFTA KALA UĞRAŞTI, BECERDİ
Fenerbahçe 14 hafta kala nasıl şampiyonluktan kopabiliriz diye uğraştı ve becerdi. Fenerbahçe’nin kadrosu şampiyonluk için yetersiz olabilir ama 14 hafta kalan yarıştan kopacak kadar kötü değil.

F.BAHÇE’NİN BUNDAN SONRAKİ RAKİPLERİ
Fenerbahçe’nin bundan sonra rakipleri AntalyasporGalatasaray ve Başakşehir. Bundan sonra şampiyonluk şansı yok Fenerbahçe’nin. Bir de Antalyaspor’a yakalanmamak.

LİGDEN ÇOK UEFA MAÇINI DÜŞÜNÜYOR
Bugün 11’de olan oyunculardan Stoch ve Wiel bir ay önce kulüp bulsalar gönderilecektiler. Dick Advocaat ligi bırakmış. Çıkardığı kadrodan o anlaşılıyor. Ligden çok çarşamba günkü UEFA maçını düşünüyor. Fenerbahçe’nin bu duruma düşmesi oyuncusundan başkanına kadar herkesi ilgilendirir.

GEBERİK DE OLSA BİR 10 NUMARA NASIL ALINAMAZ
Fenerbahçe bir tane 10 numara bulabiliyor mu? Gelme kardeşim geri dersin adama. Bitik, geberik de olsa bir 10 numara nasıl alınamaz? Neden seyirci gelmiyor diye sormasın kimse. Bu oyuna gelmez seyirci. Bu puan durumuna hiç gelmez.

PEREIRA’YLA BİLE POTADAYDI TAKIM
Fenerbahçe son yıllarda Aragones dışında son 5 haftaya hep potada girdi. Geçen sene Pereira’yala bile son 5 haftada potadaydı takım. Fenerbahçe telaşlı futbol oynuyor.

HEP YANLIŞ HOCA GETİRDİ TAKIMIN BAŞINA
Fenerbahçe bu ekonomik kriterlerin ardından hep yanlış hoca getirdi takımın başına. Aziz Yıldırım basketbol şubesinin de başkanı ama oraya neden gidiyor taraftarlar.

STADA GİDENLER 2.5 SAAT BOŞA HARCADILAR
İnsanlar oraya mutlu olmaya gidiyorlar. Bugünkü maç için stada gelenler insanlar 2.5 saat boşa harcadılar. Aziz Yıldırım’ı basketbol için tebrik ediyorum ama futbolda son 2.5 yılda yaşananlara hayret ediyorum.

KOSKOCA F.BAHÇE OYUNCU ALAMADI
Koskoca Fenerbahçe devre arasında oyuncu alamadı. Oyuncu satamadı. Fenerbahçe’nin kadrosu 37 puanlık kadro değil. Kadro kötü olabilir ama 37 puanlık kadro değil.

F.BAHÇE VE G.SARAY YARIŞTAN KOPTU
Beşiktaşlı futbolcular bu hafta olan sonuçlardan sonra 1 koşacaklarsa 2 koşacaklar bu akşam. Ligin 3’te 2’si bitmemişken Fenerbahçe ve Galatasaray yarıştan koptu. Haftaya Beşiktaş Galatasaray’ı da yenerse Fenerbahçe ve Galatasaray bir daha toparlayamaz.

BEŞİKTAŞ, GELECEK YILIN DA FAVORİSİ
Galatasaray 4 sezon şampiyon olduğu dönemde 3. yılda açık ara favoriydi. Uzun zaman sonra Beşiktaş bu kadar favori. Hatta Beşiktaş gelecek yılın da favorisi.

ADVOCAAT’IN SİSTEMİNE KARŞIYIM
Advocaat’ın oynatmak istediği sisteme ben karşıyım. Topu neden rakibe vereceğim? Verdiğim zaman ben nasıl oynayacağım. Puan durumu beraberliğe 1 galibiyete 4 olsun yoksa bizim hocaların bir şey yapacağı yok. Aman gol yemeyelim diye uğraşıyorlar.

KÜME DÜŞECEKSİN, 120 KM KOŞSAN NE OLUR
Ben bilime inanırım ama Teknik adamlar 120 km koşuyoruz diyorlar. Takım küme düşecek 120 km koşuyorsan ne olur?

F.BAHÇE’NİN ŞAMPİYONLUK ŞANSI YOK
Fenerbahçe’nin bundan sonra rakipleri Antalyaspor Galatasaray ve Başakşehir. Bundan sonra şampiyonluk şansı yok Fenerbahçe’nin. Bir de Antalyaspor’a yakalanmamak.

BERABERLİĞE 1 GALİBİYETE 4 PUAN OLSUN
Puan durumu beraberliğe 1 galibiyete 4 olsun yoksa bizim hocaların bir şey yapacağı yok. Aman gol yemeyelim diye uğraşıyorlar.

FENERBAHÇE – KRASNODAR MAÇI NE ZAMAN HANGİ KANALDA? TIKLAYIN…

Söz sizde