Rıdvan Dilmen: “Fenerbahçe şampiyonluk şansını kaybetti”

0
390
views
NTVSpor’da yayınlanan %100 futbol adlı programda Fenerbahçe – Kasımpaşa maçını değerlendirdi. Fenerbahçe’nin şampiyonluk şansını kaybettiğini ifade eden Dilmen, “Fenerbahçe 14 hafta kala nasıl şampiyonluktan kopabiliriz diye uğraştı ve becerdi. Fenerbahçe’nin kadrosu şampiyonluk için yetersiz olabilir ama 14 hafta kalan yarıştan kopacak kadar kötü değil. Fenerbahçe’nin bundan sonra rakipleri Antalyaspor, Galatasaray ve Başakşehir. Bundan sonra şampiyonluk şansı yok Fenerbahçe’nin. Bir de Antalyaspor’a yakalanmamak” dedi.

Fenerbahçe’nin Advocaat’ın söylediği kadar kötü bir kadrosu olmadığını söyleyen Dilmen, “Advocaat, yeteneksiz bir takımız diyor.
Advocaat oyunculara hakaret ediyor aslında. Fenerbahçe’nin kadrosu Advocaat’ın dediğinden daha iyidir. Fenerbahçe’nin başına antrenör olmayan birini getir saha kenarında dursun sadece Rusya’daki futboldan daha kötü oynamaz takım.” ifadelerini kullandı.

Tek sorumluluk alan van Persie

Fenerbahçe’de tek sorumluluk alan futbolcunun van Persie olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, “Fenerbahçe’de tek sorumluluk alan van Persie. O da papatya falı. Fenerbahçe’nin en etkili silahı o ama bir hafta var bir hafta yok. Canı isteyince oynuyor. Kupada 2 gol atıyor ama bir sonraki hafta ligde yedek, böyle olunca da Beşiktaş’ın 8 puan gerisine düşüyorsun.” dedi.

Söz sizde