Kocaman olmazsa adaylar İspanyol!

0
363
views

Fenerbahçemizin Ziraat Türkiye Kupası’nda Beşiktaş’ı 1-0 mağlup etmesinin ardından sözleşme uzatma için teklifte bulunduğu Dick Advocaat henüz kararı bildirmeden yönetimimiz yeni hoca arayışlarına girdi!

Yönetimimizin yapmış olduğu teklife rağmen Hollandalı teknik adamın sözleşmesini uzatmayı düşünmediği belirtildi. Fenerbahçe yönetiminin teknik direktör için ilk tercihi eski göz ağrısı Aykut Kocaman. Kocaman’ın Konya ile ilişiğinin kesmesi bekleniyor. 

Başkanımız Aziz Yıldırım’ın kardeşi Ali Yıldırım’ın da Kocaman ile temas halinde olduğu gelen haberler arasında. Ancak Kocaman’da bir pürüz çıkması halinde tercihin yine yabancı bir teknik adamdan yana kullanılacağı da camiada yüksek sesle dile getiriliyor.

RAMOS 4-2-3-1, MARCELINHO 4-4-2’Yİ BENİMSİYOR

Aykut Kocaman’ın 1 numaralı alternatifinin Sevilla ile önemli başarılara imza atan Juan de Ramos olduğu Marcelinho’nun listede olduğu gelen haberler arasında. Marcelinho da uzun yıllar Villarreal takımında önemli işler yapmış rüştünü ispat etmiş bir teknik adam. 51 yaşındaki Marcelinho Villlarreal’den önce Sevilla’yı çalıştırmıştı. Marcelinho 4-4-2, Ramos ise 4-2- 3-1 sistemini benimsiyor..

Söz sizde