Rıdvan Dilmen’den Fenerbahçe – Gaziantepspor yorumu

0
507
views

Gaziantepspor – Fenerbahçe maçı için Rıdvan Dilmen‘den flaş sözler! Rıdvan Dilmen, Gaziantepspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili %100 Futbol’da açıklamalarda bulundu. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Gaziantepspor – Fenerbahçe maçını yorumlarken dikkat çeken ifadeler kullandı.

RIDVAN DİLMEN’DEN GAZİANTEPSPOR – FENERBAHÇE MAÇI İÇİN ÇARPICI SÖZÜ

Rıdvan Dilmen karşılaşmanın devre arasında Gaziantepspor’un 11’ini eleştirirken, “Maçı hangi kanal veriyor? Türkiye Ligi mi? Ya nasıl bir Türkiye Ligi, Fatih Terim olsam maça gitmem, Antep’te 9 yabancı var” dedi.

RIDVAN DİLMEN’DEN DİCK ADVOCAAT’A GÖNDERME

Dick Advocaat’a gönderme yapan Rıdvan Dilmen, “Fenerbahçe’nin arzusu ‘Şampiyonluktan koptuk’ diyen bir antrenörüne göre iyi. Heyecanlı maç oluyor. Gole kadar ibre Gaziantep’ten yanaydı golden sonra Fenerbahçe’den yana oldu” ifadelerini kullandı.

RIDVAN DİLMEN’DEN MAÇ SONU FENERBAHÇE SÖZLERİ

F.BAHÇE’NİN HEDEFİ KALMADI

Geçen hafta şu andan daha fazla puan farkı olacaktır demiştim. Neden? Çünkü Fenerbahçe’nin bir hedefi kalmadı ve hocayı tanıyorum.Fenerbahçe uzatmaları oynuyor, hedefi kalmadı takımın.

VAN PERSIE BİLEREK GELMEMİŞTİR

van Persie’nin rakamları çok yüksek ama bir hafta var bir hafta yok. Yedek kalınca kimse şaşırmaz, 11 başlayınca da kimse şaşırmaz. Evde yatıyordur şu an. İşler kötü gidince böyle oluyor. Benim ayağım ağrıyor diyerek gelmemiştir Gaziantep’e.

UMUTLARIM KAYBOLMAYA BAŞLADI

İsmail bana göre bugünün en iyi ismiydi. Ozan’dan umutluydum ama umutlarım kaybolmaya başladı.

HOCANIN ADALETİ KALMAMIŞ

Bir teknik direktör düşünün haftalar önce takıma yeteneksiz diyerek takımı kaybediyor. Ayrıca hocanın adaleti kalmamış Fernandao iyiyken, van Persie’ye oynatabiliyor. van Persie canı isteyince futbol oynuyor.

BEN OLSAM HOCAYI GÖNDERİRİM

Ben Fenerbahçe’nin başında olsam hocanın sözleşmesinde ağır bir madde yoksa yolları ayırırdım. Hocayla devam etmek her gün kan kaybıdır. Hatta gelecek için de olumsuzdur.

ADVOCAAT BENİ KOVUN DİYOR

Advocaat’ın bütün yaptıkları beni kovun diyor. Hoca şu an soyunma odasında beni kovsunlar diyordur. Bir teknik direktörden takıma ihanet etmesini istesen bu kadar yapamaz.

F.BAHÇE AYKUT KOCAMAN’LA ANLAŞSIN

Fenerbahçe kimi istiyorsa şimdiden gizlice anlaşmalı. Aykut Kocaman’ı mı istiyorlar? Anlaşın Aykut Kocaman’la, hoca şimdiden yapsın gelecek yılın planlamasını.

F.BAHÇE’NİN YARIŞTAN KOPMASI SKANDAL

Fenerbahçe’nin şampiyon olmaması bir şey değildir ama şampiyonluk yarışından kopması skandaldır. İddia ediyorum Fenerbahçe en az 15 puan fark yer.

VOLKAN GİTMEYECEK

Volkan Demirel, hakkında çıkan haberlerin ardından Aziz Yıldırım’la görüştüm gitmesi gibi bir durum söz konusu değilmiş.

ADVOCAAT MESAJ VERİYOR

Advocaat’ın haftalardır takımla işi kalmamış, yaptıkları ve söyledikleriyle mesajları veriyor ama kimse bunu anlamıyor. Ben de bunu anlamıyorum.

KAYSERİ YAPTI, F.BAHÇE YAPAMADI

Kayserispor devre arasında çözüm buldu, hocasını değiştirdi, 10 tane futbolcu aldı şimdi tabanca gibi futbol oynuyor ama Fenerbahçe bulamadı.

G.ANTEP’İN KAZANMASI GEREKİYORDU

Gaziantepspor’un bu maçı bir fırsat olarak görmesi ve kazanması gerekiyordu. Kayserispor böyle yaptı mesela. Fenerbahçe’de 2 puan kaybetti diyebiliriz.

ADVOCAAT BİR DAHA UĞRAMAZ BURAYA

Aziz Yıldırım Advocaat’a yollarımızı ayıralım dese hocaya müjde gibi gelir bu. Bir daha da uğramaz buraya.

LENS’İN SEZON ORTALAMASI DÜŞÜK

Lens şu an Fenerbahçe’nin en fazla ümit beslediği isim ama sezon ortalaması düşük bir oyuncu. Wiel de uzun zaman sonra oynamasına rağmen ilk yarı iyi oynadı ama daha sonra yoruldu.

AZİZ YILDIRIM’IN YAPMASI GEREKEN…

Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe’ye büyük hizmetleri olmuştur ama son yıllarda yapılan hoca değişiklikleri yanlış. Aziz Yıldırım’ın yapması gereken birini getirecek hoca seçimini o yapacak. Aziz Bey’de o kişinin işine karışmayacak.

Söz sizde