Divac: “Bogdan Bogdanovic bizimle olacak”

0
399
views

Sacramento Kings yöneticisi Vlade Divac, geçtiğimiz hafta yaptıkları DeMarcus Cousins – Buddy Hield takasının sonucunu iki yıl içinde vermemesi durumunda işini bırakacağının sözünü verdi. Divac, ayrıca Fenerbahçe forması giyen Bogdan Bogdanovic’in de gelecek sezon Sacramento’da olacağını açıkladı. 

Sacramento’nun yerel gazetesi Sac Bee’ye geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda konuşan Divac, “İşim bu ve sorumluluk alıyorum. Bazı taraftarların neden kızgın olduğunu kesinlikle anlıyorum. DeMarcus’ı destekliyorlardı, ve ben de DeMarcus’ı çok severim. Ama iki yıl içinde daha iyi bir pozisyonda olacağımıza inanıyorum. İki yıl içinde bazı kişilerden tekrar haber almak isterim. Eğer haklıysam, harika olur. Değilsem, istifamı veririm. Ama eğer işimi bırakıyorsam, kendi yollarımla bırakacağım.” ifadelerini kullandı.

BOGDANOVIC SÖZLERİ…

“Ben burada bir kültür oluşturmaya çalışıyorum. Bazı oyuncular kültüre uygun değilse giderler. Bunu oyunculara söylüyorum. Çok iyi durumdayhız. Elimizde biraz az şutör gard var. Willie Cauley-Stein, Skal Labissiere ve Malachi Richardson gibi çok iyi oyuncular ve ayrıca Georgios Papagiannis var. Ty Lawson ve Darren Collison iyiler. Kosta Koufos iyi oyuncu.

Ayrıca, Bogdan Bogdanovic gelecek sezon aramıza katılacak. O da çok değerli bir oyuncu.”

Söz sizde