“Çok agresif bir takımla karşılaşacağız”

0
362
views

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, THY Euroleague’de 2 Mart Perşembe günü deplasmanda karşılaşacakları Litvanya’nın Zalgiris Kaunas takımının çok agresif oynadığını söyledi.

Kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Sırp başantrenör, rakibin genç ve tecrübeli birçok kaliteli oyuncusunun olduğunu vurgulayarak, “Çok agresif basketbol oynayan bir takımla karşılaşacağız. Her maçta taraftarlarından çok iyi destek alıyorlar. Her zaman olduğu gibi bu maçı da kazanabilmek için çok iyi konsantre olmamız gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Erkek Basketbol Takımımızın Sırp oyuncusu Nikola Kalinic ise Zalgiris Kaunas’ın çok iyi bir takım olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Zalgiris Kaunas çok sert bir takım. Bunu İstanbul’daki maçta da görmüştük. Oldukça fiziksel oynuyorlar ve bence mücadelenin kilit noktası da bu olacak. Onların sertliğine ve fiziksel mücadelesine cevap verebilmek bizim için önemli. Sakatlığı bulunan oyuncularımız dışında tüm gücümüzle parkeye çıkacak ve kazanmaya çalışacağız.”

Söz sizde