Yıldırım’dan Samandıra çıkarması!

0
352
views

Fenerbahçemizde kötü sonuçların ardı arkası kesilmeyince başkan Aziz Yıldırım, duruma el atma kararı aldı.

Haftalardır tesislere uğramaması dikkatlerden kaçmayan sarı-lacivertli ekibimizin 1 numarası, Ziraat Türkiye Kupası’nın da elden kaçmaması için Kayseri maçı öncesi takıma bir dizi uyarıda bulundu.

Samandıra’ya yaptığı çıkarmada önce teknik heyet ardından futbolcularla konuştu başkan. Her maç daha da geriye giden yıldızlara ‘Ayağa kalkın’ mesajı veren Yıldırım, “Kendinizi toparlayın. Camia çok üzgün. Bu sezon beklentilerin gerisinde kaldınız. Sorun neyse oturup hep birlikte çözelim. Siz iyi bir takımsınız. İsterseniz her şeyi yapabilirsiniz. Bu kötü sonuçlara artık bir son verin. Taraftarı mutlu etmenin zamanı geldi de geçti bile” ifadelerini kullandı.

‘PROVOKASYONA GELME HOCAM!’

Arasının açık olduğu iddia edilen Dick Advocaat’la da görüştü Yıldırım. İkilinin samimi tavırları konuşma boyunca dikkatlerden kaçmadı. Hollandalı çalıştırıcının yardımcılarının da bulunduğu zirvede başkan medya üzerinden verilen mesajlardan dolayı duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. 

Koltuğu sallantıda olduğu öne sürülen hocanın maçların ardından gerek yönetimi gerekse futbolcularını hedef alan açıklamalarına bir son vermesini isteyen başkan, “Basın toplantılarında daha sakin olmalısın. Senin tecrübene yakışacak açıklamalar yapmanı bekliyoruz. Sen sadece oynanan maçla ilgili değerlendirmeler yap. Sana provokasyon yaratmak için sorulan sorulara izin verme. Sorulsa bile cevap verme. Bu tip açıklamalar hem oyunculara hem de camiamıza zarar veriyor” şeklinde uyarılarda bulundu.

Söz sizde