“Ligde de böyle mücadele etsek…”

0
346
views

Kayserispor-Fenerbahçe maçının ardından 3-0 kazanan Fenerbahçemizin takım kaptanlarından Mehmet Topal, maçın ardından yayıncı kuruluşa konuştu.

İşte Mehmet Topal’ın Kayserispor-Fenerbahçe maçının ardından sözleri:

“Böyle bir skoru bekliyorduk. Uzun zamandır kazanamıyorduk. Üzerimizde olumsuz bir etki bırakmıştı. İyi mücadele ettik. Ligde de böyle mücadele etsek iyi yerlere gelirdik. Bize yakışmayan puanlar kaybettik. Deplasmanda iyi bir skor aldık. Bu avantajımızı rövanşta koruyup kupayı almak.

Kesinlikle tur atladık diyemeyiz. İkinci maça da aynı ciddiyetle çıkmamız lazım. Sonuçta maçlar 90 dakika.”

“YOLUN SONUNA KADAR MÜCADELE EDECEĞİZ”

“Bu güzel galibiyetin lige yansıyacağını düşünüyoruz. Bize özgüven getirdi. Uzun zamandır galibiyete hasrettik. Biz bu yolun sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Tüm maçları kazanmak için çıkacağız. Taraftarları çok üzdük. Ligi en iyi yerde bitirmek için çalışacağız.

Kayserispor gerçekten iyi bir ekip. İyi pas yapıyorlar. Orta sahada basıp kaptığımız toplarla kontraataklara çıkmak istiyorduk. Bunu başardık.”

“ÖRNEK OLMAYA ÇALIŞIYORUM”

“Uzun yıllardan beridir bu ligde mücadele ediyoruz. Ben bizi izleyenlere ve kardeşlerimize iyi örnek olmaya çalışıyorum. Samba Sow’a sırtım dönüktü. Orada onu görmedim.”

Söz sizde