Aziz Yıldırım’a protesto iddiası

0
414
views

Zor günler geçiren Fenerbahçe’miz, Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında Osmanlıspor’u ağırlayacak. Özellikle bu yıl arka arkaya gelen şok skorların ardından Fenerbahçemizde Aziz Yıldırım ve yönetimine tepkiler ciddi şekilde arttarken, Osmanlıspor maçı öncesi önemli iddialar gündeme geldi.

Fenerbahçemizde art arda gelen kötü sonuçlardan sonra gerek Ülker Stadı’nda gerekse deplasmanlarda yükselen ‘Yönetim istifa’ sloganları, bugün Osmanlıspor maçında farklı bir boyut kazanacağı ciddi şekilde konuşuluyor. Sosyal medyadan #FenerbahçedeDeğişim ve #Yönetimistifa hashtagleri açan sarı-lacivertli taraftarlar, tribünde de beyaz mendilli protesto yapmak için organize oluyor.

Fenerbahçe tribünlerinin Osmanlıspor maçında yönetime yoğun bir protestosu bekleniyor. Aziz Yıldırım’ın “Yargıtay kararı ne olursa olsun görevi bırakmayacağım. Olağanüstü kongreye de izin vermem” çıkışına rağmen sarı-lacivertli taraftarlar Kadıköy’de beyaz mendil sallamak için organize olmuş durumda. Mücadelenin başlama düdüğüyle birlikte bu protestoların tribünlerden yükselmesi bekleniyor.

 

Söz sizde