Lens: “F.Bahçe’de çok mutluyum”

0
350
views

Fenerbahçe-Osmanlıspor maçının ardından, babasını kaybetmesine rağmen cenaze törenine katılmayıp bu maça çıkan Jeremain Lens yayıncı kuruluşa konuştu.

İşte Jeremain Lens’ın flaş röportajdaki sözleri:

“Türkiye’deki herkese teşekkür ediyorum. Sadece Fenerbahçe taraftarları anlamında söylemiyorum. Başka takım taraftarlarından, Beşiktaşlılardan mesajlar aldım. O insanlara çok büyük saygı duyduğumu belirtmek istiyorum. Çok zor bir durum benim için, babamı kaybettim. Aklımı kontrol etmemin tek yolu işimi yapmamdı. O yüzden futbola döndüm ve bu maça çıktım.”

Taraftarın kendisine gösterdiği destek hakkında…

“Bu insanlara büyük saygı duyuyorum. Uzun zamandır burada olan biri değilim. Benim taraftarla olan ilişkimin ne kadar harika düzeyde olduğunu gösteriyor. Ben her zaman elimden geleni sahaya koyuyorum, onlar da bana destek veriyor. Onlara teşekkür ediyorum. Umarım takımın geri kalanına da destek verirler.”

Fenerbahçemizde kalmak istiyor mu?

“Önümüzdeki sezonla ilgili konuşmak sadece bana bağlı değil. Ben Fenerbahçe’de olmaktan dolayı mutluyum. İnsanların benim kalmamı istemesinden ötürü mutluyum. Şunu söylemek istiyorum, Fenerbahçe’de oynamaktan dolayı keyif alıyorum. Uzun zamandır burada değilim ama beni ne kadar sevdiklerini her zaman gösteriyorlar. İnsanlara çok saygı duyuyorum ve teşekkür ediyorum.”

Söz sizde