“Yaptığımız savunma galibiyeti getirdi”

0
365
views

Basketbol takımımızın oyuncularından Ali Muhammed, 79-76’lık Darüşşafaka Doğuş galibiyetinin ardından yaptığı açıklamada, “yaptığımız savunmayla rakibi durdurduk ve kazandık” dedi.

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Ali Muhammed, “Savunmada iyiydik. Darüşşafaka Doğuş çok iyi oyunculara sahip. Ancak yaptığımız savunmayla rakibi durdurduk ve kazandık. Önemli olan da buydu. Bence iyi şutlar kullandık. Maç içerisinde bazı kötü tercihlerde bulunduk ancak top kayıpları üzerine düşünmek istemiyorum ve biz kazandık.” şeklinde konuştu.

Takımımızın yakaladığı galibiyet serisinden dolayı mutlu olduğunu da dile getiren Ali Muhammed, “Her maçı kazanmaya çalışıyoruz ve yakaladığımız seriden dolayı mutluyuz. Bunu devam ettirmek istiyoruz.” dedi.

Son olarak hafta içinde Euroleague’de Baskonia’ya karşı oynayacağımız maçta taraftarın salonu doldurmalarını söyleyen Ali Muhammed, “Baskonia’ya karşı oynayacağız ve sert bir maç olacak. Taraftarımız o maçta bizi yalnız bırakmasın. Onların desteğiyle daha iyi oynuyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

Söz sizde