Jeremain Lens şaşkınlığı

0
330
views
Osmanlıspor’u 1-0 yenerek rahat bir nefes alan Fenerbahçemizde Jeremain Lens’in babası Ricardo Lens’i kaybetmesine karşın sahaya çıkması Hollanda’da da büyük ilgi topladı.

Lens’in performans olarak sahanın en iyilerinden biri olduğu kaydedilirken, yaptığı fedak,rlık şaşkınlıkla karşılandı. Telegraaf gazetesi, “Lens üzüntülü gününde en iyi maçlarından birini çıkardı ve takımının galibiyetine yardım etti” dedi. AD gazetesi, “Lens, babasının hayatını kaybetmesinden sonra sahaya çıkıp, elinden geleni yaptı. Fenerbahçe’nin kazanmasında etkili oldu” yorumunu yaptı.

Bu arada istatistiklerde de Lens’in adı öne çıktı. 28 yaşındaki oyuncu; 13 orta, 6 kilit pas ve 1 asist yaptığı maçta, 15 tane de ikili mücadele kazanarak maçın adamı oldu. 

Futbolcular çok tedirgin

Sarı-lacivertli futbolcularımız iç saha maçlarına oldukça tedirgin çıkmaya başladı. Kötü futbol ve bununla birlikte istenen sonuçların gelmemesi doğal olarak protestolara sebep oluyor. Az sayıda gelen taraftar yönetime ve takıma ciddi tepki gösteriyor. 

Bu durum futbolcuları da olumsuz etkilemiş durumda. Birçok futbolcu bu nedenle büyük bir özgüven sıkıntısı yaşıyor. Sorumluluk almaktan kaçınıyor. Özellikle yerli oyuncuların bu durumdan daha fazla etkilendiği ifade ediliyor.

Söz sizde