“Bu kez favori biz değiliz”

0
436
views

CSKA Moskova’nın Fransız yıldızı Nando De Colo, önümüzdeki 2 sezon daha takımda kalacağını açıkladı.

İspanyol radyosu Onda Cero’ya konuşan Nando De Colo, “Geçen sezon sonunda CSKA Moskova ile 3 yıllığına kontratımı yeniledim. CSKA Moskova’da kalacağım çünkü bu kulüp gayet iyi. Rusya’da çalışmayı ve yaşamayı seviyorum. Avrupa’nın en iyi takımlarından birinde oynuyorum. Ailem de bu kadarı vermemde etkili oldu. Avrupa’da başka bir yere gidecek olsam bunu ilk eşime danışırım. Kararı sonra ben veririm. Zira, ailem benim her şeyim.” dedi.

“BU KEZ FAVORİ BİZ DEĞİLİZ”

Final Four’u ve ilk rakipleri Olympiakos’u değerlendiren Nando De Colo, “Final Four’daki her takımın çok iyi olduğunu biliyoruz. Biz de iyi bir takımız. Bu benim üçüncü Final Four’um olacak ve ikisinde Olympiakos ile karşılaştım. Önceki tecrübelerimden çok şey öğrendim. Geçen sezon kupayı kazandım. Ancak, bu kez favori olduğumuzu düşünmüyorum. Tüm takımlar ellerinden gelenin en iyisini yapıp kazanmak isteyecek. Dört takım da çok tecrübeli.” ifadelerini kullandı.

Real Madrid’i de değerlendiren Fransız guard, “Llull çok iyi bir oyuncu. Bu sezon çok yüksek bir seviyede. Sergio Rodriguez’den sonra Luka Doncic gibi dahafarklı bir oyuncu katkısı aldılar. Çok fazla sorumluluk alıyor ve çok kritik işler yapıyor.” sözleriyle röportajı noktaladı.

Söz sizde