“Fenerbahçe, şimdi daha tecrübeli”

0
400
views

Real Madrid’in yıldızı Rudy Fernandez, Fenerbahçe ile oynayacakları Final Four maçı öncesi Realmadrid TV’ye açıklamalarda bulundu.

İşte Rudy Fernandez’in değerlendirmeleri:

“Son 5 yılda dördüncü kez Final Four’a kalıyoruz, muhteşem bir başarı. Bu muhteşem kulübün forması altında bir tarih yazma fırsatı yakaladık ve %100 olarak hazırız. Umarım, kariyerimin ikinci EuroLeague şampiyonluğunu kazanırım.”

“ONLAR NE YAŞADIYSA, BİZ DE AYNISINI YAŞAYACAĞIZ”

“Fenerbahçe evinde oynayacak ve tüm salon taraftarlarıyla dolu olacak. Madrid’deki Final Four’da onlar ne yaşadıysa, biz de aynısını yaşayacağız. Umarım, Madrid’de kazandığımız gibi İstanbul’da da kazanırız. Fenerbahçe’nin harika bir takımı ve harika bir koçu var. Final Four tecrübesi kazandılar. Madrid’de oynadığımız maçta çok az tecrübeleri vardı.”

“SALONDA SADECE TÜRKLER OLACAK”

“Final Four farklı bir mücadeledir. İlk maçı kaybedince mücadele etme şansınız kalmıyor. Tıpkı Kral Kupası gibi. Final Four’da Avrupa’nın en iyi takımlarına karşı mücadele ediyorsunuz ve ilk dakikadan itibaren motive olmanız gerekiyor.

Geçen sezon çok fazla sakatlık yaşadık. Bu yıl normal sezonda da bazı sakatlıklar oldu ama şimdi Final Four’a en iyi form durumumuzla katılıyoruz.

Madridliler bizi her zaman destekliyorlar. Türkiye’ye gittiğimiz zaman salonda sadece Türkler olacak. Biliyoruz ki televizyon başında bizi destekleyen taraftarlarımız olacak.”

Söz sizde