Neymar’dan transfer mesajı!

0
358
views

Barcelona ve Brezilya Milli Takımı’nın yıldız oyuncusu Neymar, en iyi sezonunu geçirdiğini iddia etti.

Katalan ekibinin Şampiyonlar Ligi’nden elenmesi ve La Liga’da şampiyonluk yarışında dezavantajlı durumda olmasına karşın Neymar, bireysel olarak en iyi sezonunu yaşadığını dile getirdi.

“EN İYİ SEZONUM”

Sezon başında gösterdiği performansla eleştirilen ve sonrasında formunu yakalayan Neymar, “Benim için harika bir sezon oluyor. Buraya geldiğimden beri en iyi sezonumu yaşadığımı düşünüyorum. Yeni bir seviyeye ulaşıp ulaşmadığımı bilmiyorum. Sahadayken buna karar vermek zor” ifadelerini kullandı.

“HERKES ROLÜNÜ BİLİYOR”

Şampiyonlar Ligi’nde PSG karşısında oyundan düşmeyen ve geri dönüşte büyük rol oynayan Neymar, “Barcelona’ya geldiğimden beri aynı roldeyim. Bu takımda daima sorumluluk aldım ve herkes kendi rolünün bilincinde” şeklinde konuştu.

TRANSFER MESAJI

Başta Manchester United olmak üzere birçok kulüple transferi için ismi geçen Neymar, “Tek yapmak istediğim dünyanın en iyi oyuncularıyla birlikte oynamak ve şuan en iyi Leo Messi” dedi.

“ACELECİ DEĞİLİM”

Ballon d’Or’u kazanma ihtimali hakkında konuşan Neymar, “En iyi olma hayalim var, bunu yapabilirim. Her oyuncu Ballon d’Or’un hayalini kurar ama aceleci değilim. Bir gün kazanacağımı umuyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Barcelona ile 4. sezonunu geçiren 25 yaşındaki Neymar, bu sezon 43 maçta 19 gol attı ve 25 asist yaptı.

Söz sizde