“Biz savaşmaya hazırız!”

0
337
views

Final-Four’da geri sayım devam ederken, heyecan da artıyor. Sarı- Lacivertli ekibimizin yıldızı Jan Vesely, yaklaşan Real Madrid maçı öncesi konuştu.

Çek pivot, Final- Four’un çok zor geçeceğini belirterek, “Final-Four’da her dakikayı maksimum konsantrasyon ile oynamamız gerektiğinin farkındayız. Savaşmalıyız. Savaşmaya da hazırız” dedi.

Normal sezonda bazı kötü maçlar oynadıklarını ama doğru zamanda form olarak zirveye çıktıklarını ifade eden Vesely, “Zor bir sezon geçirdik. Uzun süre tam kadro oynayamadık. Şimdi takım olarak iyi durumdayız ve hazırız. Olması gereken zamanda sağlıklı ve formdayız. Final-Four’un başlamasını da sabırsızlıkla bekliyoruz. Şampiyon olmak için herşeyimizi vereceğiz” diye konuştu.

‘2-0’ı beklemiyorduk’

Play-Off’ta zor bir rakibi geçtiklerini dile getiren Vesely, “Atina’ya giderken biz de İstanbul’a 2-0’la döneceğimizi tahmin etmiyorduk. Kimse bunu beklemiyordu. Bir maç kazanıp, işi İstanbul’da bitireceğimizi düşünüyorduk. Ama zoru kolaya çevirdik ve evimizde hedefe ulaştık. Taraftarımız bize büyük destek verdi. Final-Four İstanbul’da ve evimizde oynayacak olmamız güzel. Salonda birçok Fenerbahçe taraftarı olacak. Gerçekten sabırsızlanıyoruz. Müthiş bir atmosfer bizi bekliyor. Taraftarlar bütün sezon boyunca Ülker Arena’da harika atmosferler oluşturdu. Şimdi aynısını Sinan Erdem’de yapacaklardır. Onlarla beraber şampiyonluğu kutlayabilirsek ne mutlu bize” dedi.

Söz sizde