Rodriguinho’dan transfer itirafı!

0
434
views

Rodriguinho – Fenerbahçe ilişkisinde yeni gelişme! Fenerbahçemizin devre arasında ilgilendiği Rodriguinho için Brezilya’dan flaş bir iddia geldi. Brezilya Ligi takımlarından Corinthians’ın 28 yaşındaki futbolcusu, Fenerbahçe’ye Ocak ayında çok yakın olduğunu ancak takımda kaldığını belirtti.

Brezilya basınına konuşan Rodriguinho, ”Ocak ayında Fenerbahçe’den ciddi bir teklif almıştım. O zamanlar takımdan ayrılmanın doğru bir karar olacağını düşünmüştüm. Yönetim, takımda kalmam için çok uğraştılar. Şimdi beni takımda tuttukları için onlara çok teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı.

FENERBAHÇE’YE AÇIK KAPI

Gelecekte transfer olabileceğine de açık kapı bırakan Brezilyalı 10 numara, ”Eğer Fenerbahçe beni yine isterse bir anlaşma sağlanabilir, kim bilir? O an için burada kalıp, bu harika başarıları kazanmam fantastikti ama gelecek ne getirir bilemeyiz” şeklinde konuştu.

Fenerbahçemizin transfer için 4 milyon Euro teklifte bulunduğu belirtilirken, Rodriguinho ”Transfer olmayıp takımda kaldım ve burada şampiyonluk yaşadım. Bu inanılmazdı. Finalde gol attım ve benim için rüya gibiydi” dedi.

Rodriguinho’nun Corinthians ile sözleşmesi bu yılın Aralık ayında sona eriyor.

Söz sizde