LeBron: “Geceleri hala uyuyamıyorum”

0
344
views

Cleveland Cavaliers süperstarı LeBron James, geçtiğimiz sezon takımıyla şampiyonluk kazanmış olmasına rağmen, playofflara yaklaşımının hiçbir şekilde değişmediğini açıkladı.

LeBron, süreçle ilgili “Bence aynı süreçten geçiyoruz. Hepimiz bir araya geldiğimizden ve kadro kurulduğundan beri, şampiyonluk için mücadele etmek istiyorduk. Şimdi de hiçbir şey değişmiş değil. Hergün konuşulan şey bu. Ama süreci her zaman takip etmek istiyoruz, ve bunun kestirmesi olmayacağını anlıyoruz. En büyük hedefimiz şampiyonluk için rekabet etmek ve bir arada olduğumuz üç sene boyunca kendimizi bu pozisyona koyabildik. Bu yüzden bu, gayet daimi oldu.” şeklinde konuştu ve şunu da ekledi:

“Her zaman kendimize güveniyorduk. Bu sezon, sanırım en önemli şey sağlıktı. Sağlıklı kalamadık. Bu yüzden aslında nasıl bir takım olabileceğimizi anlayıp göremedik. İstediğimiz kadrolarla sahada bulunamıyorduk. Koç farklı kadrolarla gitmek durumunda olduğu için saha içinde ritim yakalayamıyorduk ve kadronun gerçek anlamda ortaya ne koyabileceğini görmedik. O yüzden, sezonun bu noktasında sağlıklı olmak gerçekten çok yardımcı oluyor.”

LeBron, şampiyonluk kazanıldığı için takımın üzerinden bir yük kalktığına dair düşüncelere katılmadığını ve hala uyuyamadığını da söyledi:

“Hayır. Başkasına sorabilirsiniz. Benim için yük kalkmadı. Geceleri hala uyuyamıyorum.”

LeBron, takıma döndüğü 2014’ten beri iki final serisine çıkıp bunların birini kazanmıştı.

Söz sizde