Fenerbahçe, bu akşam Cadde’de!

0
382
views

Fenerbahçemizin EuroLeague şampiyonluğu bu akşam Bağdat Caddesi’nde kutlanacak.

Fenerbahçeli oyuncular, 19.00 civarında Bağdat Caddesi’nde olacak ve üstü açık otobüsle şampiyonluk turu atılacak. Takımın şampiyonluğu gece geç saatlere kadar taraftarla birlikte kutlamalar yapacağı belirtildi.

Avrupa şampiyonu olan Fenerbahçeli sporcular, Ataşehir’de yola çıkmadan önce basın ile de buluşulacak.

Fenerbahçemizin kutlamaları bugün yapma nedeni olarak, Basketbol Süper Ligi’nde başlayan playofflar olduğu öğrenildi.

İşte Fenerbahçe’den yapılan açıklama:

“Üst üste üçüncü kez katıldığı Euroleague Final Four’da ikinci kez final oynayan ve İstanbul’da Olimpiakos’u 80-64 mağlup ederek Euroleague Şampiyonu olan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, medya günü etkinliğinde basın mensuplarıyla buluşuyor.

Ülkemizi ve camiamızı gururlandıran Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız, şampiyonluğumuzun kutlama programı çerçevesinde bugün saat 17:00 – 17:30 arasında Fenerbahçe Televizyonu’na katılacak.

Bu yayının ardından Avrupa Şampiyonu takımımız, saat 17:30 – 18:30 arasında Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da gerçekleştirilecek olan medya gününde, basın mensuplarıyla bir araya gelecek.

Medya günü etkinliğinin sonrasında, oyuncularımız üstü açık takım otobüsü ile saat 19:00’da Fenerbahçe Ülker Sports Arena’dan Bağdat Caddesi’ne geçerek Avrupa Şampiyonluğumuzu taraftarlarımızla kutlayacak.

Tüm taraftarlarımızı saat 19:00 itibariyle Bağdat Caddesi’ne bekliyoruz.”

Söz sizde