Sow: “Belki kariyerimi Fenerbahçe’de bitiririm”

0
313
views
Fenerbahçemizin golcü oyuncusu Moussa SowGençlerbirliği‘ni 2-1 mağlup ettikleri mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu ve önümüzdeki dönem de Fenerbahçemizde olmak istediğini söyledi.

Basketbol takımını tebrik eden Sow, “Her şeyden önce basketbol takımımızı dün aldıkları zaferden dolayı tebrik ederim. Biz de futbol takımı olarak bu sevince onlarla beraber yaşadık. Başakşehir maçından sonra takım olarak idmanlarda da moralimiz sıfır durumdaydı. İlk yarıda da bu durum ortaya çıktı. İkinci yarıda attığımız golle maçı kazandık ve ligde Galatasaray’ın önüne geçtik” ifadelerini kullandı.

Kötü bir sezon geçirdiklerini kaydeden Senegalli golcü, “Tüm oyuncular basketbol maçını beraber izledik. Onlarla birlikte bu mutluluğu yaşadık. Biz de onlar gibi bir sezon geçirmeyi çok isterdik. Ama maalesef kötü bir sezon geçirdik. Artık bunlar geçmişte kaldı ve önümüze bakmalıyız. Şimdi Trabzonspor maçı var ona odaklanmalıyız” diye konuştu.

Gelecek sezon da Fenerbahçemizde olmak istediğini vurgulayan Moussa Sow, “Benim hedefim Fenerbahçe’de kalmak ve kariyerimi burada sürdürmek ama şu an net bir şey yok. Çünkü ben taraftarları ve bu kulübü çok seviyorum ama bu sadece bana bağlı değil, kulüplerin anlaşması önemli. Kim bilir, belki burada emekli olurum. Bu sezonu belki kupayla tamamlayamadık ama ben elimden geleni yapmaya devam edeceğim” dedi.

Söz sizde