Rus golcüden Mircea Lucescu itirafı!

0
325
views

Mircea LucescuZenit‘ten ayrılacak mı? Rusya Ligi ekiplerinden Zenit’in golcü futbolcusu Artem Dzyuba, adı özellikle Galatasaray ile anılan Lucescu hakkında Rusya basınına yorumlarda bulundu ve tecrübeli teknik adamın takımda kalmasını istedi.

Lucescu hakkında konuşan Dzyuba, ”Lucescu ile harika bir ilişkim var. Benden ne istediğini ve nasıl başarabileceğimi açıkça anlatıyor. Ona çok büyük saygı duyuyorum. 43 yıldır futbolun içinde olan bir adamdan söz ediyoruz. Bize her zaman ‘Çocuklar, benim çok tecrübem var. Bazılarınızın mutsuz olduğunu farkediyorum ama takım için en iyisini yapıyorum’ diyor. Ben de hocama destek oluyorum” şeklinde konuştu.

”O BİZİM LİDERİMİZ”

Rus basını tarafından eleştirilen ve sezon sonu takımdan ayrılacağı iddia edilen Lucescu’nun arkasında duran Dzyuba, ”Ligi kazanamadık, tüm takım olarak özür dileriz. Ancak kazanınca her şey unutuluyor. Lucescu hakkında iyi hoca, kötü hoca diye tartışmaya gerek yok. Lucescu’nun arkasındayım. O bizim liderimiz ve ben ona sonuna kadar güveniyorum” dedi.

Söz sizde