Şahenk: “Aziz Yıldırım çığır açtı”

0
570
views

Fenerbahçe’miz ile potada da işbirliğine gidecek olan Ferit Şahenk finali Aziz Yıldırım, Ali Koç’la yan yana izledi ve “Kişilerin önemi yok, Aziz Yıldırım çığır açtı” dedi

Kutlamayı organize eden Ferit Şahenk, gecenin en neşeli isimlerinden biriydi. Fenerbahçe Yelken Şubesi’ne geçtiğimiz günlerde 4 yıl için sponsor olan Doğuş Grubu yakında basketbolda da Fenerbahçe ile işbirliğine gidecek.

“Fenerbahçe yönetimi de Doğuş Grubu da büyük hedeflerle yola çıkacak. İş sadece prosedürlere kaldı. Aziz Yıldırım da, Ferit Şahenk de verdikleri sözden dönecek insanlar değil. Şimdiden ‘hayırlı olsun’ denilebilir. Ferit Şahenk ile gecede sohbet fırsatı buldum. Şahenk, gençlik yıllarında İnönü Stadı’nda maça girebilmek için saatlerce kuyrukta bekleyip, her taraftar gibi statlarda satılan köfte-ekmeğin tadına bakmadan geçmeyen bir isim. Kendisini “Bu ailenin değişik bir taraftarıyım” diyerek özetliyor. İki büyük tutkusu ise Fenerbahçe ve yelken.. Şahenk, Fenerbahçe’nin Türk basketbolu adına Avrupa’da yepyeni bir devir başlattığını belirtti, ‘Aziz Yıldırım çığır açtı’ dedi. Ferit Şahenk’e, ‘Finali Aziz Yıldırım, Ali Koç ile yan yana izlemeniz de dikkat çekiciydi’ dediğimde ise aldığımız cevap ‘Burada kişilerin önemi yok. Bizler hepimiz Fenerbahçeliyiz, Fenerbahçe sevdalısıyız’ şeklinde oldu.

Aziz Yıldırım şampiyonluğu Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker ve Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’le birlikte coşkuyla kutladı.

“EN GÜZEL CEVAP”

Sarı-Lacivertli takımın başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerle, Ali Koç’un maçları yan yana izlemesi dikkat çeken ayrıntılardan biriydi. Real Madrid maçında Aziz Yıldırım ile Ali Koç’un kucaklaşması ise ‘Araya nifak tohumları ekmek isteyenlere en güzel cevap’ yorumlarına neden oldu. Ali Koç ile yöneticiler VIP salonunda da zaman zaman bir araya geldiler, samimi sohbetleriyle dikkat çektiler.

Söz sizde