Sergio Llull’den Fenerbahçe cevabı!

0
445
views

İsmi Fenerbahçe’miz ile anılmaya başlayan Real Madrid‘in yıldız basketbolcusu Sergio Llull, geleceği ile ilgili net açıklamalarda bulundu.

Uzun yıllar efsaneleştiği Real Madrid’de kalmak istediğini söyleyen Llull, “Real Madrid ile sözleşmemi geçen yıl yeniledim, Real Madrid’de çok mutluyum ve olmak istediğim yerdeyim. Burada sayısız kupa kazanmak ve uzun yıllar devam etmek istiyorum” diye konuştu.

“UZUN YILLAR REAL MADRID’DE OLMAK İSTİYORUM”

Sözleşmesini geçen sezon uzattığını ve NBA’i reddettiğini kaydeden İspanyol yıldız, “Burada kalma kararını vermem kolay değildi, çünkü NBA çok cezbediciydi. Ancak Real Madrid gibi bir kulüpte hissettiğim sevilme duygusunu sevdim. Olmak istediğim yerdeyim, olduğum yerde mutluyum ve uzun yıllar burada olmak istiyorum” dedi.

“FENERBAHÇE SONRASI ZOR BİR HAFTA OLDU”

Fenerbahçe’ye Euroleague’de elenmelerinin ardından zorlu bir hafta geçirdiklerini kaydeden Llull, “Şu anda daha iyiyiz, zor bir hafta geçirdik. Euroleague hedefiniz olduğunda, sizden talep de maksimum oluyor. Ona ulaşamadığınızda zihninizi bir an önce temizlemelisiniz. Çünkü önümüzde ligin playoffları var ve İspanya’da şampiyon olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu sezon Real Madrid’i tek başına sırtlayan Sergio Llull, Euroelague’de normal sezonun en değerli oyuncusu seçilmişti.

Söz sizde