İşte beklenen 4 transfer!

0
367
views

Futbolda 2016/17 sezonunu kupasız tamamlayan Fenerbahçe’miz önümüzdeki sezon şampiyonluğun en büyük favorisi olacak takımı kurmak için yoğun çaba sarfediyor.

Takımın başına geçmesine kesin gözüyle bakılan Aykut Kocaman’ın Atiker’in Konya ile kupa finalini oynamasının ardından yeni transferlerin komuoyuyla resmen paylaşılacağı öğrenildi.

Son yapılan mali kongrede Başkan Aziz Yıldırım, transferlerin mayıs ayı içerisinde açıklanacağı söylemiş ama bu henüz gerçekleşmemişti. Ancak Kocaman’ın gelişiyle işler değişecek.

BİLİNENLERLE BİRLİKTE SÜRPRİZLER DE VAR

Aykut Kocaman’ın takımın başına geçmesinin ardından Mehmet Ekici ve Valbuena ile birlikte Lucas Perez ve Samir Nasri’nin isimlerinin açıklanması bekleniyor. Sezonun bitmesiyle birlikte satılacak oyuncuların ismi de ortaya çıkacak. Bu arada transfere kaynak oluşturmak için Kjaer’in başka bir takıma satışına da Kocaman onay verdi.

VALBUENA İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

F.Bahçe’nin büyük ölçüde anlaşma sağladığı Valbuena’nın gelmesine kesin gözüyle bakılıyor. Oyuncu için Lyon’a da 3 milyon Euro bonservis bedeli ödenecek. Fransız yıldız önceki yıllarda da Fenerbahçe’nin gündemine gelmişti.

Söz sizde