Nasri, Navas ve Sagna transferi için ilk temas

0
344
views

Fenerbahçe’miz UEFA ile yapılan finansal fair play anlaşması çerçevesinde önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Fenerbahçe M.City’nin 3 futbolcusunu kadrosuna katmak istiyor. Bunlardan ilki sezonu Sevilla’da kiralık olarak geçiren Samir Nasri.

Manchester City Fransız yıldızını yeniden kiralamaya sıcak bakıyor. Fenerbahçe’miz de bu dünya yıldızını kiralayarak kadrosunu güçlendirmek istiyor. Fenerbahçemizin Manchester City’nin sözleşmesi sona erecek 2 futbolcusunu daha kadrosuna katmak istediği ifade ediliyor. Bunlar sağ kanat oyuncusu İspanyol Jesus Navas ile sağ bekte büyük bir tecrübeye sahip olan Fransız Bacary Sagna. Bu iki futbolcunun sözleşmeleri sona erdiği için Sarı-Lacivertli kulüp bonservis ödemeden kadrosuna katabilecek. Her iki futbolcunun menajeri ile yoğun bir temas halinde olunduğu ifede ediliyor.

VALBUENA FENER İÇİN GÜN SAYIYOR

Fransız basını Valbuena ile ilgili haberleri servis etmeye devam ediyor. Fransız futbol siteleri Valbuena’nın Lyon’dan aldığı yıllık ücretin biraz fazlasına Fenerbahçe’ye gideceğini, Lyon’un kasasına da bu transferden 3 milyon Euro gireceği belirtildi. Bu arada Valbuena’nın Fenerbahçe’nin sanal alemde yaptığı gönderileri beğendiği de gelen haberler arasında..

Söz sizde