Transferde sıcak saatler

0
403
views

Yeni sezonun kadrosunu kurmak için çalışmalara erkenden başlayan sarı lacivertliler, uzun süredir transferini planladıkları isimde mutlu sona ulaşmak üzere. Fenerbahçemizde yapılan son görüşmelerin ardından ilk transfer bombası patlatılacak…

Fenerbahçemizde Valbuena transferinde artık son aşamaya gelindi. Sarı lacivertliler orta sahanın lideri olması düşüncesiyle transfer etmek istedikleri oyuncu ile görüşmelerde sona yaklaşıyor. Fransız yıldızın gelmeye sıcak olduğu biliniyor.

Lyon Kulübü ikna edildiği anda transfer tamamlanacak. Önümüzdeki günlerde kulüpler arası görüşmelerin sonuçlanması bekleniyor. Bu oyuncunun transferi ile yeni sezonun ilk adımını atacak olan sarı lacivertliler daha sonra güçlü bir takım kurmak için çalışmalarını sürdürecek.

Van Der Wiel, Emenike, Van Persie gibi oyuncularla yolları ayırmayı planlayan sarı lacivertliler bu oyuncuları sattıkça yerlerine oyuncu alacaklar. Bu futbolcular giderse bir sağ bek ve iki forvet alınacak.

*Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas: “Fenerbahçe’nin önerdiği, Lyon’un kendisine öneremeyeceği 3 yıllık sözleşme, Valbuena‘yı cezbetti” 

Söz sizde