Transfer için büyük gün, bugün!

0
370
views

Başkanımız Aziz Yıldırım’ın transfer konusunda yaptığı açıklamalar, tüm gözleri bugüne yani, 31 Mayıs Çarşamba’ya çevirdi.

Aziz Yıldırım, Nisan ayının sonunda yapılan Yüksek Divan Kurulu olağan toplantısında transferlerle ilgili önemli açıklamalar yapmış ve sarı-lacivertli taraftarlarda bu sözler heyecan yaratmıştı.

Valbuena, Gignac, Nasri gibi isimlerin gündemde olduğu Fenerbahçe’de başkan Aziz Yıldırım transferde erkenci olacaklarını ‘Gelecek sezon için 2-3 antrenörle görüşmelerimiz devam ediyor. Bu Mayıs ayında tüm transferleri bitireceğiz. Önümüzdeki sezon mayıs ayı geldiğinde şampiyon olmuş olacağız’ ifadeleriyle dile getirmişti.

Henüz bir transfer konusunda açıklama yapmayan sarı-lacivertli kulübün, Mayıs ayının son gününde bir transfer açıklaması yapıp yapmayacağı ise merak konusu olmayı sürdürüyor.

Fenerbahçemizin transfer gündeminde adı en sık anılan isimler arasında Mathieu Valbuena, bonservisi Sunderland’de olan Jeremain Lens, Andre Pierre Gignac, Samir Nasri gibi yıldızlar bulunuyor.

Söz sizde