Önce Aykut Kocaman, sonra transfer!

0
390
views

Başkanımız “Transferler mayısta bitecek” dese de öncelik teknik direktöre verildi. Aykut Kocaman, önümüzdeki hafta yuvasına geri dönüyor

Nisan ayındaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında transferlerin mayıs sonuna kadar açıklanacağını söylese de bu konuda henüz somut bir adım atmayan başkan Aziz Yıldırım, plan değişikliğine gitti.

Teknik direktörümüz Dick Advocaat‘ı pazar günü ülkesine yolculayacak olan başkan, önceliği hoca transferine verdi.

Yaklaşık 1 ay önce prensip anlaşmasına vardıkları Aykut Kocaman’la gelecek hafta resmi sözleşme imzalaması beklenen sarı-lacivertliler bu işlemlerden sonra bombaları art arda patlatacak. F.Bahçe yönetiminin birçok isimle ön protokol yaptığı ancak sezonun bitmesiyle gelecek sıcak parayı beklediği öğrenilirken en geç önümüzdeki hafta sonuna kadar KAP’a 1-2 futbolcunun adının bildirileceği belirtildi.

Aykut Kocaman’ın raporu doğrultusunda çalışmalar yapıldığı, teknik direktör Dick Advocaat’ın da giderken yönetime detaylı analiz sunacağı kaydedildi.

Başakşehir sonrası Fenerbahçe sorusu

– Konyaspor ile tamam mı devam mı?

Aykut Kocaman: “Sert bir soru. Hayat devam ediyor. Bugün için sert. Önümüzdeki hafta içi netleştiririz”

FB TV artık TV+’ta

Premier Lig ve NBA’in resmi yayıncısı TV+’ın spor kanallarına bir yenisi daha eklendi. Birçok alanda önce kulüp olan F.Bahçe, TV+ ailesine katılan son kanal oldu. Türkiye’nin ilk spor kulübü kanalı olma özelliğine sahip olan FB TV, TV+ 74 No’lu kanaldan takip edilebilecek.

Söz sizde