Sırplar, yıldız ismi bize yazdı!

0
413
views

Sırp basını, büyük bir mali krizde olan Kızıl Yıldız’ın en başarılı oyuncuları arasında yer alan Stefan Jovic’in Fenerbahçemizin gündeminde olduğunu öne sürmüştü.

Konu hakkında Sırp basınına cevap veren Jovic, “Bu iddiaları ben de duyuyorum. Fakat, gerçekten bir bilgim yok. Bir teklif gelirse bunu konuşuruz, saklayacak bir şeyim yok.” cevabını verdi.

Transferiyle ilgili harekete geçmeden önce Kızıl Yıldız ile görüşeceğini söyleyen Stefan Jovic, “Bu görüşmeden sonra her şey daha da netleşecek. Kulübümün isteği ve izni olmadan hiçbir şey yapamam. Kızıl Yıldız ile bir kontratım var ve bu kontratın gerekliliklerine uyacağım.” ifadelerini kullandı.

“HER ŞEY 1 AY İÇİNDE BELLİ OLACAK”

Zeljko Obradovic’ten bir teklif gelmesi halinde bunu reddedemeyeceğini belirten Jovic, “Menajerimle birkaç gün önce konuştum. Bana bir teklif geldiğini söylemedi. Yine de transferimle ilgili her şey 1 ay içinde belli olacak.” sözleriyle konuşmasını noktaladı.

1.98 boyundaki 26 yaşındaki oyun kurucu Jovic, geçen sezon EuroLeague’de 23 maçta 23.9 dakika süre aldı ve 7.5 sayı, 5.6 asist, 2.1 ribaunt, 1.3 top çalma istatistikleri yakaladı.

Söz sizde