Fenerbahçemizde Berke Özer operasyonu!

0
201
views

Fenerbahçemizin bu sezon en sorunlu bölgesi kale oldu. Volkan Demirel de Carlos Kameni de yedikleri hatalı gollerle birçok maçta adeta takımımızı yaktı. Aykut Kocaman, kalede yaşanan bu sorunu uzun vadeli bir şekilde çözmek için kolları sıvadı.

Başarılı teknik adamımız, Konyaspor’u çalıştırdığı dönemden beri Altınordu’yu yakından takip ediyor. İzmir ekibinin yetiştirdiği Türk futbolcularla ilgili bilgi topluyor. Kocaman, artık takibi bırakıp adım atmaya karar verdi. 52 yaşındaki çalıştırıcımız, kaleyi 17 yaşındaki Berke Özer’e emanet etmek istiyor.

Volkan Demirel örneği

Altınordu’nun genç file bekçisinin Avrupa’dan da birçok talibi var. Kocaman, Berke’nin önüne güzel bir kariyer planlaması koyarak kendisini ikna etmeyi planlıyor.

Başarılı teknik adamımız, 17 yaşındaki file bekçisini sezon sonunda takıma kazandırıp, ilk senesinde yedek kaleci olarak takımımıza yavaş yavaş ısındırmayı planlıyor. 2 sezon sonra ise Berke Özer’i Fenerbahçemizin 1 numarası yapmayı hedefliyor. Volkan Demirel de 20 yaşındayken eldivenleri kapmıştı. Volkan, 15 sene boyunca Sarı- Lacivertli takımımızın kalesini başarıyla korudu.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde