Hocamızdan, Galatasaray yasağı!

0
129
views

Fenerbahçemizde Yeni Malatyaspor maçının hazırlıkları dün başlarken, Aykut Kocaman takımına yakın markaj uyguluyor. Aykut Kocaman futbolcularımızla özel görüşmeler yaparken, bazı önemli isteklerde de bulundu.

İşte Fenerbahçe Teknik Direktörümüzün Samandıra’daki mesaisinden önemli satır başları;

‘G.SARAY’I DEĞİL, MALATYA’YI DÜŞÜNÜN’

Öncelikle Kocaman takım içerisinde Galatasaray maçının konuşulmasından rahatsız. Takımımızın bu maçı değil, daha önce oynayacakları Yeni Malatya maçını düşünmesini isteyen Kocaman, herkesin tamamen pazar günü oynanacak Yeni Malatya maçına odaklanmasına çalışıyor.

FORMA İSTEYENLERE, ‘HAZIR OLUN’ TALİMATI

Fernandao, Soldado ve Şener, Aykut Kocaman ile özel olarak görüşerek forma şansı istediler. Bu üç oyuncumuza da şans bulacaklarının garantisini veren Kocaman her an oynayacakmış gibi hazır olmalarını istedi. Kocaman, diğer oyuncularımıza da benzer ifadeler kullandı.

VOLKAN’LA ÖZEL GÖRÜŞME

Kaledeki yerini Kameni’ye kaptıran takım kaptanımız Volkan Demirel de Aykut Kocaman’a kendisini iyi hissettiğini ve oynamaya hazır olduğunu iletti. Kocaman da tecrübeli file bekçimize, kapılarının açık olduğunu belirtirken, formunu yüksek bulduğu an takımda yer vereceğini belirtti.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde