“Görevden kaçsa mıydım?”

0
144
views

Fenerbahçe ve Milli Takım’da stoper mevkiinde hatalar yaptığı için eleştirilen Mehmet Topal patladı.

Deneyimli futbolcunun “Böyle olacağını bilsem başkaları gibi görevi kabul etmezdim. Hocalarım bana ne görev verirse onu layıkıyla yerine getirmeye çalışıyorum.” dediği öğrenildi.

Mehmet Topal, “Stoper oynamamı istediklerinde sorumluluktan, görevden kaçmıyorum. Ben de başkaları gibi mi yapsaydım” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Dünya Kupası onlar için hayal oldu; Kariyerson

A Milli Takım forması giyen isimler, İzlanda yenilgisiyle 80 milyonun hayallerini yıkmakla kalmadı, kendi kariyerlerine bir dünya kupası mücadelesi ekleme şansını da bitirdiler…

Kadroda Dünya Kupası gören tek isim 2002 yılında bu kupada mücadele eden 37 yaşındaki Emre Belözoğlu’ydu. Rusya’nın ev sahipliği yapacağı 2018 Dünya Kupası’na veda eden isimlerden pek çoğunun 2022’ye yetişme şansı yok.

Diğer mevkilere göre daha ileri yaşlara rağmen futbol oynayan kalecileri bir kenara koyarsak 2022’de 36 yaşında olacak Mehmet Topal’ın yanı sıra, Ömer Toprak, İsmail Köybaşı (33), Caner Erkin, Nuri Şahin (34), Selçuk İnan, Burak Yılmaz (37), Arda Turan, Volkan Şen ve Mevlüt Erdinç’in (35) kariyerlerine bir dünya kupası heyecanı eklemeden futbolu bırakmaları yüksek ihtimal.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde