Mehmet Ekici’ye özel görev!

0
139
views

Fenerbahçe teknik heyetimiz, Yeni Malatya maçı öncesi antrenmanlarda savunmadan top çıkarma ve hücum varyasyonları üzerine yoğunlaştı. Yapılan çalışmaların odak noktası ise Mehmet Ekici oldu…

Aykut Kocaman, son iki idmanda orta sahanın merkezinde görevlendirdiği Ekici’den, defansın önünden topu alıp, ileriye hızlı bir şekilde taşımasını istedi.

Ayrıca oyuncusuna durağan kalmamasını, maç içinde sürekli gezerek yer değiştirmesini söyledi. Kocaman, 3. bölgede topla buluştuğunda ise Mehmet’in etkili şut özelliğinden faydalanmayı amaçlıyor. Tecrübeli hocamız, milli futbolcuyla yaptığı görüşmede, “Türkiye’de topa en iyi vuran oyunculardan birisisin. Bu özelliğinin bize her zaman katkı sağlayacak. Özellikle kilidi açmakta zorlandığımız maçlarda en büyük silahımız uzaktan şutlar olacak. Oynadıkça açılacağına inanıyorum. Korkmadan şut çekmeni istiyorum” dedi.

Bu sezon üç karşılaşmada Fenerbahçe2miz formasını giyen Mehmet Ekici, bunların ikisinde ilk 11’de sahaya çıktı. Yıldız futbolcumuzun henüz golü ve asisti yok.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde