Neustadter için yeni transfer teklifi!

0
139
views

Spartak Moskova’nın Roman Neustadter‘e ilgisi giderek büyüyor. Daha önceden başarılı stoper için Fenerbahçemizin kapısını çalan Rus ekip, Neustadter için tekrar geldi.

5 VERDİLER, 8 İSTEDİK
İlk olarak 3 milyon Euro öneren Rus ekibinin teklifi kabul görmedi. Roman konusunda ısrarcı olan Moskova ekibi teklifini 5 milyon Euro’ya çıkardı. Fenerbahçeli yönetimimiz ise Spartak Moskova takımından bonservisi için 8 milyon Euro talep etti.

Bu gelişme sonrası Fenerbahçe’miz, Spartak Moskova’dan gelecek haberi beklemeye başladı.

Rus stoper Roman Neustadter, sezon başında takıma dahil olan Neto’nun ardından ilk 11’deki yerini kaybetmişti. Aykut Kocaman’ın kalmasını istediği oyuncu için Spartak Moskova’nın 8 milyon Euro’luk bonservisi vermesi halinde gitmesine izin verebileceği belirtildi.

“SPARTAK MOSKOVA, BENİMLE İLGİLENDİ”

Bu arada geçtiğimiz günlerde Fenerbahçemizin savunma oyuncusu Roman Neustadter, Rusya Milli Takımı’nın kampında transfer itirafında bulundu. 

Alman asıllı Rus futbolcumuz, yaz transfer döneminde Spartak Moskova’ya gideceği yönündeki haberlerle ilgili konuştu. Spartak Moskova’nın kendisiyle ilgilendiğini açıklayan Roman Neustadter, “İnsanlar bu konuda çok şey yazdı, çok şey söyledi. Spartak Moskova, benimle ilgilendi. Ancak somut bir konuşma olmadı” dedi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde