Van Persie için transfer çağrısı!

0
156
views

Feyenoord için Robin van Persie önerisi! Sezon başında Feyenoord ile sık sık anılan Robin van Persie hakkında, kulübün efsane isimlerinden Ben Wijnstekers‘ten açıklama geldi.

Ben Wijnstekers, Robin van Persie‘nin Feyenoord için uygun bir isim olduğunu söyledi.

Hollanda basınına verdiği röportajda Van Persie ve Feyenoord iddialarının sorulması üzerine Wijnstekers, ”Ben olsam Van Persie’yi alırdım. Hala belli bir kaliteye sahip. Ancak onun sakatlık durumunu da bilmelisiniz. İyileşecek durumdaysa, takıma ve gençlere katkı sağlayabilir. Jorgensen ile birlikte oynayabilirler. Ama sakat bir Van Persie’ye sahipseniz bu hiçbir şeye sahip değilsiniz demektir” ifadelerini kullandı.

Yaz transfer döneminde Feyenoord, ciddi şekilde Van Persie ile ilgilenmiş ancak Hollandalı oyuncunun yüksek maliyeti bu transferin sona ermesine engel olmuştu.

Fenerbahçe Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, yaz döneminde bu konuyla ilgili konuşmuş ve ‘Feyenoord’un hocası Van Persie’yi istiyormuş. Maaşını ve bonservisini ödeyebiliyorlarsa sorun yok’ ifadelerini kullanmıştı.

Robin van Persie, sakatlığı nedeniyle uzun süredir Fenerbahçe’miz forması giyemiyor. Tecrübeli yıldız bu sezon sadece 4 resmi maçta görev yapabildi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde