Volkan Demirel’in derdi yeni sözleşme!

0
143
views

Fenerbahçemizde sezona çok kötü başlayan ve formasını Carlos Kameni’ye kaptıran Volkan Demirel’le teknik direktörümüz Aykut Kocaman bir görüşme yaptı.

Kendisine, Türkiye’nin en iyi kalecisi olduğunu söyledi, yaşananları bir kenara bırakarak çalışmaya devam etmesini istedi. Kocaman, Volkan’a söylemedi ama yöneticilerimizle yaptığı görüşmede kaptan için yeni sözleşme talep etti. Sarı-lacivertli hocanın yöneticilerle yaptığı görüşmede Volkan için, “Kendisinden vazgeçildiğini düşündüğü için özgüveni düşük. Emre Belözoğlu’nun başına gelenin kendisinin de başına geleceğine inanıyor. Kendisine yeni bir sözleşme verirsek, bambaşka Volkan olarak dönecektir” ifadelerini kullandığı bildirildi. Yönetimimizin Kocaman’a verdiği yanıt ise, “Bu konuyu gündeme alacağız” şeklinde oldu.

LİDERİ KALMADI
Sezon başında sözleşmesi sadece 1 yıl uzatılan Volkan Demirel, Fenerbahçemizde 16’ncı sezonunu yaşıyor. 27 Ekim’de 36 yaşına basacak olan kaptanımız yedek soyunduğu için takımımızda saha içinde liderlik sorunu yaşanıyor. İkinci kaptanımız Mehmet Topal ilk 11’de sahada olduğunda bu görevi üstleniyor; ancak son dönemde Topal da yedeğe düştü, Fenerbahçemizde kaptanlık sorunu daha da derinleşti.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde