Volkan Demirel yeni sözleşmeyi kapıyor!

0
145
views

Sezon başında yediği hataları gollerin ardından kendine gelen ve tekrar formayı kapıp, takımımıza ağırlığını koyan Volkan Demirel’in sözleşmesinin en az 1 yıl daha uzatılacağı öğrenildi.

Yönetimimizin, sezon başında kontratını 1 yıllığına yenilediği 36 yaşındaki kaptandan çok memnun olduğu ve 1+1 yıllık ek mukavele yapmayı gündemine aldığı ifade edildi.

Yediği hatalı goller sonrasında hiç alışık olmadığı şekilde taraftarların protestolarına maruz kalan kaptanımız, kaleyi de Kameni’ye devrederken hakkında ‘Artık devri kapandı’ yorumları yapıldı. Ancak bu görüşe sahip olanlar, çok kısa süre içinde yanıldı. Adeta küllerinden doğan 36 yaşındaki eldivenimiz, çok çalışıp kaleyi yeniden devralırken, son 4 maçtaki performansıyla da ‘Eski günlerine döndü’ dedirtti.

Deneyimli file bekçimizin bu dönüşündeki en büyük pay ise teknik direktörümüz Aykut Kocaman’ın olurken 2 yıl aradan sonra tekrar eski kaleci antrenörü Murat Öztürk’e kavuşan Volkan, hocalarıyla yakaladığı uyumu son haftalarda sahada da gösterdi.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde