Neustaedter’den şampiyonluk yorumu!

0
190
views

Savunma oyuncumuz Neustaedter, Fenerbahçemizin Süper Lig’deki şampiyonluk şansını değerlendirdi.

Süper Lig’de Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışında olup olmadığına yönelik soruya da Neustaedter, “Kesinlikle. Sezonun başında şans bizim tarafta değildi. Ancak galibiyet serisinin ardından öz güvenimizi geri kazandık.” şeklinde cevap verdi.

Bunun da puan cetvelinde görüldüğünü ifade eden 29 yaşındaki futbolcumuz, yeniden üst sıralarda bulunduklarını ve şampiyonluk için mücadele ettiklerini belirtti.

Rus futbolcumuz, “2016’da neden Fenerbahçe ve Türkiye için karar verdiniz?” şeklindeki soruya da, “Schalke 04’teki gibi taraftarlar olumlu anlamda çılgın. Bunu tekrar yaşamak istedim. İstanbul’da bu, daha duygusal ve çok daha büyük. Kazanırsak ve mağlup olursak hafta boyunca bu insanların havasını belirliyor.” değerlendirmesini yaptı.

Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin Rusya’yı 2018 Kış Olimpiyatları’ndan men etmesini doğru bulmadığını ifade eden Rus milli futbolcumuz, “Ben her zaman doping suçlarının cezalandırılmasından yanayım. Bu, Rus, Alman veya başka ülkeden gelen sporcular olması fark etmez. Ancak tüm atletlerin aynı kefeye konmaması lazım. Çünkü sporcuların büyük bölümü temiz ve onların ülkeleri için madalya kazanmaları şansı alınıyor.” yorumunda bulundu.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde