Hocamız Janssen kararını verdi!

0
206
views

Fenerbahçemizde yönetim ile Aykut Kocaman arasında, ara transfer döneminde yapılacak takviyelerle ilgili görüşmeler başladı. Kocaman, ocak ayı için isteklerini iletirken, şimdiden yeni sezon isteklerini de yineledi. Deneyimli teknik adamın bu konuda bir numaralı talebi, Vincent Janssen konusunda geldi. Aykut Kocaman, “Janssen, oyun planımızın önemli bir parçası. Mutlaka yeni sezonda da kadromuzda tutmamız gerek” isteğinde bulundu.

BONSERVİSLE ALINMASI ZOR

Hollandalı forvetin kiralık sözleşmesinde satın alma opsiyonu yok. Tottenham, 2016 yazında 22 milyon Euro’ya (100 milyon TL) transfer ettiği Janssen’in bu rakamın çok altına satmak istemiyor. Fenerbahçemizin de Finansal Fair-Play kıskacındayken bonservis için bu seviyelere çıkması zor. Yönetimimizin çözümü; 23 yaşındaki golcüyü yeniden kiralamak.

SEZON BİTMEDEN GÖRÜŞECEKLER

Vincent Janssen’in Fenerbahçemizde devam etmek istemesi önemli bir koz. Ayrıca Hollandalı yıldızın vitrine çıkabileceği büyük bir turnuva da yok. Sarı-Lacivertli ekibimizin Avrupa’da olmaması, Hollanda’nın Dünya Kupası vizesi alamaması, bu transfer için avantaj sağlıyor. Yönetimimiz, Tottenham’la sezon bitmeden masaya oturarak Aykut Kocaman’ın en büyük dileğini yerine getirmeye çalışacak.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde