Hocamız yedeklerle özel görüştü!

0
202
views

Fenerbahçe Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, son dönemde takımda forma şansı bulamayan isimlerle yakından ilgileniyor.

Son dört maçı da kazanan sarı-lacivertli takımımızda başta Valbuena olmak üzere sezon başında ilk 11’de yer alan birçok isim kulübünün yolunu tutmuştu…

Kocaman, hem Valbuena hem de diğer isimlerle yaptığı konuşmada kadrodaki tüm oyuncuların çok değerli olduğunu ifade ederek “Kaybettiğimizde kişiler değil takım kaybediyor” ifadesini kullandı.

Sezona kötü başlayan ve arka arkaya önemli kayıplar yaşayan oyuncularına bu tabloyu hatırlatan deneyimli teknik adamımız, futbolcularımızdan kaybettikleri maçları akıllarına getirmelerini istedi. Tüm kulübün alınan kötü sonuçlardan olumsuz etkilendiğini söyleyen Kocaman, bir daha benzer durumların yaşanmaması için adil olacağını ve iyi işleyen takım ile devam edeceğini vurguladı.

Valbuena toparladı

Öte yandan son dört maçta yedek kaldığı için morali bozuk olan Valbuena’nın kendini toparlamaya başladığı ifade edildi. Önceleri yedek kalmayı kabullenemeyen Fransız futbolcumuz ile Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman iletişimi koparmıyor. Valbuena’nın da sosyal medyadan olumlu paylaşımlarda bulunması bir problemin kalmadığını gösteriyor.

Sarı-lacivertli takımımızın normal şartlarda ilk 11’inde yer alan Isla, Neto ve Hasan Ali de benzer şekilde kulübede. Sakatlanan Isla’dan formayı alan Şener iyi bir form yakaladı. Cezalı Neto’nun yerine oynayan Neustadter de büyük bir çıkış içinde. En çok eleştirilen isimlerden olan İsmail de bulduğu şansı iyi değerlendirdi ve Hasan’dan formayı aldı.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde