F.Bahçemizin istediği iki Brezilyalı yıldız

0
164
views

Art arda gelen güzel sonuçlarla moral depolayan Fenerbahçemizde yönetim işi şansa bırakmak istemiyor! Fenerbahçe yönetimimiz, sol bek ve sağ kanat için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Sarı- Lacivertli idarecilerimiz, Santos’ta forma giyen sol bek Zeca ile sağ kanatta forma giyen Bruno Henrique için düğmeye basmış durumda.

ZECA’DA İŞLER BİRAZ KARIŞIK!

Santos kulübü Zeca’nın sözleşmesini Brezilya Futbol Federasyonu’na başvurarak sözleşmesini Brezilya İş Kanunları çerçevesinde feshetmek istiyor. FIFA da devreye girebilir. Fenerbahçe’miz, Zeca için beklemede.

SAĞ KANATTAN HENRİQUE GELECEK

Fenerbahçemizde sağ kanat için öne çıkan isim olan Bruno Henrique de Santos forması giyiyor. Bu futbolcu satın alma opsiyonuyla birlike kiralanmak isteniyor. Santos ile uzun soluklu görüşmeler olacak.

FENERBAHÇE İÇİN BÜYÜK AVANTAJ

Zeca meselesi çözülürse bonservisi elinde olacağı için kendisine bonservis bedeli de ödenmeyecek. Bu durum UEFA ile finansal fair play anlaşması olan Fenerbahçe’miz için çok büyük avantaj olacak.

PİYASA DEĞERİ 5 MİLYON EURO

Bruno Henrique’nin piyasa değerinin 5 milyon Euro civarında olduğu, bu yüzden finansal fair play gereği Fenerbahçe’nin bu oyuncuyu kiralamak istediği öğrenildi. 1.5 yıllığına kiralanmak istenen Henrique’nin satın alma opsiyonunun da Brezilya kulübü Santos’dan alınmasına çaba sarfedilecek.

HENRİQUE’NİN AVRUPA TECRÜBESİ VAR

Daha önce Wolfsburg’da oynayan Bruno Henrique’nin avrupa tecrübesinin olması kendisini cazip kılıyor. teknik kapasitesini çabukluğuyla birleştiren Henrique transeri durumunda sağ kanada güç katacak. brezilyalı bruno henrique 26 yaşında ve 1.84 boyunda.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde