Transfer kararı! Giuliano, Janssen gibi…

0
138
views

Fenerbahçe’miz, Süper Lig’in ilk yarısında oynayacağı iki maçı kazanıp, devre arasında transfere odaklanmayı düşünüyor. Sarı-lacivertli takımımız, en az iki transfer yapmayı planlıyor. 

İlk etapta sol kanada takviye yapacak olan Fenerbahçe’miz, orta saha bölgesi için de çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle Mehmet Ekici’nin sürekli sakatlanması sebebiyle “8 Numara” bölgesi için de çalışmalar başladı. Ancak teknik heyet ve yönetimimizin planında yıldız diye tabir edilebilecek yüksek maliyetli isimler yer almıyor.

İŞTE FENERBAHÇE’NİN TRANSFER KRİTERLERİ

Özellikle Finansal Fair Play kriterleri ve dış etkenler sebebiyle geçmişte olduğu gibi yıldız isimleri getirmek artık kolay değil. Bu nedenle sarı-lacivertli idarecilerimiz, daha uygun maliyetli ve takım yapısını bozmayacak isimler üzerinde çalışma yapıyor.

Bu sezon yapılan transfer politikasının devam edeceğini belirtilerek, Isla, Giuliano, Dirar, Janssen örnekleri öne çıkıyor. Bu nedenle F.Bahçemizin yine bu isimlere benzer yapıda transfer ve maliyette oyuncu arayışı içinde olduğu vurgulandı.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde