Transferi Robin van Persie yapacak

0
213
views

Fenerbahçemizde ara transfer için bir sol ayaklı orta saha, bir de sol bek alınması düşünülürken, diğer yandan da yönetim ve teknik direktör Aykut Kocaman’ı düşündüren sıkıntılı bir tablo var.

Şu anda takıma son katılan Eljif Elmas ile birlikte 15 yabancısı bulunan sarı lacivertliler kontenjan doluluğu nedeniyle yüksek bir ihtimalle transfer yapmayabilir. Futbolcu göndermeden yeni futbolcu alamama gerçeğiyle karşı karşıya olan Fenerbahçe, sözleşmesi süren oyuncuları göndermenin zorluğu nedeniyle çok umutlu olmasa da gelecek teklifleri bekliyor.

Tüm bu olumsuz veriler nedeniyle transfer için hayaller peşinde koşmak yerine gerçeklere odaklanan Fenerbahçe yönetimi, gitme adayı durumundaki Fernandao’yu bile, daha iyisini almadan elden çıkarmak istemiyor. Aatif’ın da geçen yıl olduğu gibi ayrılmaya yanaşmaması nedeniyle takımda kalacağı düşünülürken, durumun farkında olan Aykut Kocaman’ın ‘ayağını yorganına göre uzatacağı’ dile getiriliyor.

Tüm bu tablo içinde takımdan ayrılması kuvvetle muhtemel tek futbolcu Robin van Persie… Hollandalı oyuncu gitmek istemese bile lisansının askıya alınıp yerine Eljif Elmas’ın monte edilebileceği konuşuluyor. Transfer için tek umut Van Persie’nin gitmesi…

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde