“Isla çok iyi, hata lüksüm yok…”

0
207
views

Fenerbahçemizin Osmanlı maçı sonrası yükselişe geçmesinde önemli katkısı bulunan isimlerin başında gelen ve son 4 maçındaki performansıyla Isla’yı adeta kulübeye mahkum eden Şener verilen fırsatı iyi değerlendirdi. Isla’nın sakatlanmasıyla şans bulan Şener tam da oynamayı unuttu denilen anda aldığı formasını bırakma niyetinde değil.

BU sezon ligde ilk kez 12. haftadaki Sivas maçında 11’e giren ve 4 maç üst üste görev alan milli bek yaşadıklarını ve performansındaki yükselişle ilgili şunları söyledi:

‘ISLA ÇOK KALİTELİ FUTBOLCU’

“Yedek kaldığımda zaten küsmemiştim. Bunun ne olduğunu yaşayan bilir. İlla ki etkileniyoruz ama önünüzde 2 yol oluyor. Ya hırs yapıp ‘Bir gün sıra geldiğinde bu şansı iyi değerlendireceğim’ diyeceksiniz ya da umudunuzu keseceksiniz. Ben hırs yaptım. Şimdi ise kaptığım formayı bırakmamak için çalışıyorum. Çünkü Isla kaliteli bir oyuncu ve benim hata yapma gibi bir lüksüm yok.

‘HÜCUMA KATKIYI SEVİYORUM’

Oynadığım maçlarda hücuma katkı yapmayı seviyorum. Geçen yıl hocamız görev bölgemize sadık kalmamızı isterken beklerin çok fazla hucuma katkı yapmasını istemezdi. Bu sene ise Aykut Hoca’yla birlikte kendimizi hücumda da gösteriyoruz. Takımın önde oynaması benim için de bir avantaj. Bu arada takımın çıkışa geçmesinde antrenman kalitesini de vurgulamak gerekir. Fiziksel olarak kendimizi daha iyi hissediyoruz.”

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde