Uyarı; “Final maçına çıkacaklar…”

0
156
views

Aykut Kocaman, Karabük’ün yaşadığı sıkıntılı döneme vurgu yapıp, futbolcularımızı böyle uyardı

Fenerbahçe Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, Kardemir Karabükspor’un mevcut formunun kendilerini ilgilendirmediğini, son haftalardaki arzu ve konsantrasyonla sahada olmaları gerektiğini söyledi.

KAYBEDECEK BİR ŞEYLERİ YOK

Futbolcularımızla yaptığı son toplantıda rakibin durumuna değinen Kocaman “Onlar belki de bu sezonun final maçını oynayacaklar. Son 13 maçın 12’sini kaybetmiş bir takım olarak bizim maçı çıkış ve moral karşılaşması olarak görüyorlar. Kaybedecek bir şeyleri yok. Bizim tek yapmamız gereken son dört maçta olduğu gibi mücadele ve yardımlaşma seviyemizi yüksek tutmamız. Bunu yapmazsak, rakip Karabük de olsa kazanamayız” dedi.

SON KARAR SOLDADO

F.Bahçe teknik heyetimiz, Karabük maçı öncesinde hücum hattıyla ilgili son kararını verdi. Janssen ile Soldado’nun sakatlıkları nedeniyle özellikle en uçta yaşanan kararsızlık, Soldado’nun takımla son 3 idmana katılmasıyla son buldu.

KADIKÖY KAPALI GİŞE

Takımımızla barışan F.Bahçe taraftarı, Karabük maçına da yoğun ilgi gösterdi. Dün itibariyle 3 bin bilet kaldığı açıklanırken, onun da maç saatine kadar bitmesi bekleniyor. Kadıköy’de derbiler sonrası bugün yeni bir rekor kırılabilir.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde