İşte hedefimizdeki Arnavut stoper!

0
146
views
Transfer döneminin start almasına sayılı günler kala F.Bahçemizde hareketlilik başladı. Başkanımız Aziz Yıldırım, devre arası takviyesine sıcak bakmasa da teknik heyetimizin baskısı üzerine bu inadından vazgeçecek gibi duruyor. Önceliği sol beke verseler de Roman Neustadter’in performansının yeterli bulunmaması stoper ihtiyacını da doğurdu.

Sarı-lacivertli takımımız, ilk olarak sezon başında da çok istedikleri Mergim Mavraj’a yöneldi. Yaz döneminde idari menajer Hasan Çetinkaya vasıtasıyla yürütülen transfer çalışmaları neticesinde oyuncunun kulübü Hamburg, sarı-lacivertli idarecilerimizden yüksek bir bonservis bedeli istemişti. 

YILLIK 1.7 MİLYON

O günden beri yapılan görüşmelerde indirim için bastıran sarı-lacivertliler bonservisi 1.5-2 milyon Euro seviyesine kadar indirdi. Oyuncuya ödenmesi planlanan yıllık ücret ise 1.7 milyon Euro. 

Trabzonspor’un da kadrosuna katmak istediği 31 yaşındaki oyuncunun sol ayaklı oluşu, onu bir anda F.Bahçemizin listesine soktu. Alman temsilcisiyle anlaşma aşamasında olan sarı-lacivertli takımımızın bu hamlesi ‘Acaba bir stoperle yollar ayrılacak mı?’ sorusunu akıllara getirdi. Oyuncu almak için mevcut kadrodan bir isimle yolları ayırmak zorunda olan F.Bahçemizin nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde