Janssen: “Şampiyon yapıp geleceğim”

0
149
views

Fenerbahçemizin sezon başında Tottenham’dan kiraladığı Vincent Janssen, kulübüne mesaj gönderdi. Geldiği günden beri sözleşmesindeki ‘Tottenham isediği zaman geri çağırabilir’ maddesi sürekli tartışılan Hollandalı oyuncu, İngiliz yetkililerden bu tür söylentilere son vermelerini istedi.

“Beni sakın çağırmayın. Burada Fenerbahçe’yi şampiyon yapıp devre arasında değil sezon sonunda gelirim” diyen 23 yaşındaki forvet, “Burada çok mutluyum. Türk futboluna yeni yeni alıştım. Sert ve zorlu bir lig. Dünyada çok izlenmese de neredeyse Premier Lig gibi” ifadesini kullandı.

YÖNETİCİLER AÇIKLAMIŞTI

Janssen’in Tottenham’a menajeri aracılığıyla ilettiği mesajında son olarak “Burada kendimi bulup bomba gibi dönmek istiyorum. Benim düzenimizi bozmayın” diyerek serzenişte bulundu. Fenerbahçeli yöneticiler de geçtiğimiz günlerde genç futbolcunun sezon sonuna kadar takımda kalacağını bildirip taraftarlara ‘rahat olun’ açıklaması yapmışlardı

Tottenham’ın Janssen’i geri çağıracağı iddialarının son kaynağı ise Harry Kane oldu. Real Madrid’in 24 yaşındaki transfer etmek istemesi üzerine İngiliz ekibinin boşluğu tekrar Janssen ile kapatacağı ileri sürülmüştü.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde