Kocaman tezahüratı başlattı ve….

0
240
views
Lider Başakşehir’i çok iyi analiz eden ve oyuncularının da verdiği taktiği sahada mükemmel uygulamasıyla kritik bir zafere imza atan Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocamanmaç sonu büyük sevinç yaşadı. 90 dakika bitiminde soyunma odasında Kocaman futbolcularını, “Her konuda çok iyiydiniz ve maçın başından sonuna kadar çalıştıklarımızı harika bir şekilde uyguladınız. Şimdi sevinme vakti ama hiç disiplinimizi bozmadan yolumuza devam edeceğiz” sözleriyle tebrik etti. 

Sonrasında ise sakin ve ağırbaşlı kişiliği ile bilinen tecrübeli çalıştırıcı yüksek sesle, “Her zaman her yerde en büyük Fener” tezahüratı yaptı. Futbolcular da hocalarına eşlik edince Başakşehir Fatih Terim Stadı bu tezahüratla inledi.

TOPAL: YOLUMUZ AÇIK

Kocaman’ın başlattığı coşku diğer oyuncuların konuşmalarıyla daha da arttı. Takım kaptanlarından Mehmet Topal’ın, “Sahada bugün mükemmel bir takımdık, bizim yolumuz açık, lig şimdi başladı ve şampiyon olacağız, biz buyuz” sözleri arkadaşları tarafından büyük alkış aldı.

Neto ise karşılaşma ilgili ilgili duygularını “Ben hayatımda böylesine her anı planlanmış ve bir satranç maçı gibi hamleleri düşünülmüş bir maç oynamadım. Çalıştığımız her şey sahada yaşandı, harikaydı” diyerek takım arkadaşlarıyla paylaştı.superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde