Kocaman’dan Volkan Demirel açıklaması

0
303
views

Fenerbahçemizin Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş ile oynanan maçta kırmızı kart gören Volkan Demirel’i 1 maçlık cezasını tamamlamasının ardından Yeni Malatyaspor maçında tekrar 11’de oynatması ile ilgili konuştu.

Yayıncı kuruluşta sorulan soruyu yanıtlayan Kocaman, “Volkan Demirel için şu anda açıklanacak bir şey yok. Temel amacımız her zaman en doğru, en kaliteli kadronun sahada olması” ifadelerini kullandı.

“YAPTIKLARINI ANLAMLANDIRAMIYORUM” DEMİŞTİ

Aykut Kocaman, Beşiktaş maçı sonrasında Volkan Demirel’i gördüğü kırmızı kart nedeniyle eleştirmiş ve, “Anlaşılır ve affedilir değil. Bunu gerçekten anlayabilmek mümkün değil. Volkan’ın maç içinde yaptıklarını anlamak hakikaten çok zor. Alper’in kartını da her ne kadar kabul etmesem de bir yere kadar anlık olduğu için anlarım. Fırat Aydınus’un maç boyunca bizim lehimize verdiği tek olumlu karar Volkan’ı daha evvel atmamasıydı. Benim futbol hayatım kadar Fenerbahçe’de oynamış bir insanın bu yaptığını hiçbir şekilde anlamlandıramıyorum. Çok yazık. Anlık, refleks olan hataları kabul edebilirim. Kaptan Volkan’ınki pek anlık bir hataya benzemiyor.” ifadelerini kullanmıştı.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde