Malatya’da ‘orta yuvarlak’ yamuk çizildi

0
395
views

Yeni Malatyaspor – Fenerbahçe maçında ekranlara yansıyan görüntü sosyal medyayı salladı. Yeni Malatya Stadı’ndaki orta yuvarlağı belirleyen çizgilerin, ‘yuvarlak’ olmadığı göze çarptı.

Maçı izleyen futbolseverler, “Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe maçını anlatan spikerler, ‘orta yuvarlak’ ifadesini kullanırken bir daha düşünmek zorunda kalabilir.” şeklinde espri yaptı.

TRİBÜNLER BOŞ KALDI

Evkur Yeni Malatyaspor’da açıklanan Fenerbahçe maçı bilet fiyatları tartışmalara neden olmuştu. Taraftarlar tutarın yüksek olmasına tepki gösterdi. Her 2 takım taraftarları bilet fiyatlarının yüksek olduğunu düşündükleri için maça gelmeme kararı aldı. 27 bin 500 kapasiteli Malatya Stadında Fenerbahçe taraftarları için ayrılan 2 bin kontenjanlı tribünde bin bilet satılırken, Malatyaspor için ayrılan 25 bin 500 kontenjanda ise 10 bin bilet satılmasıyla tribünler boş kaldı.

STAT ÇEVRESİNDE YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ

Yeni Malatyaspor ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmada stat çevresinde alınan yoğun güvenlik tedbirleri dikkat çekti. Stada giriş sağlayan tüm kapılarda tedbir alınırken, stat etrafında adeta kuş uçurtulmadı.

superFB mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

Söz sizde